Prekių katalogas

Kompresinės Duomed Smooth kojinės iki kirkšnies, atvirais pirštų galais

 • Kompresinės Duomed Smooth kojinės iki kirkšnies, atvirais pirštų galais

  Kaina 3850
  55  Sutaupykite 1650
  Į krepšelį 
 • Naujosios DUOMED SMOOTH kompresinės kojinės yra elegancijos ir medicininio poveikio samplaika. Minkštos ir glotnios, šiek tiek blizgios karamelės spalvos kompresinės kojinės iki kirkšnies leis kiekvienai moteriai jaustis patogiai.

  Duomed Smooth puikiai tiks naudoti tiek darbe, tiek laisvalaiki, kadangi jos yra patikimos venų terapijos palydovės: užtikrina efektyvų suspaudimą ir tuo pačiu metu atrodo gerai.

  Kompresinės kojinės DUOMED SMOOTH rekomenduojamos:

  1. Venų išsiplėtimas.
  2. Pirminė ar antrinė venų varikozė.
  3. Po skleroterapijos ar venų operacijos.
  4. Lėtinės venų ligos.
  5. Trombozės profilaktika judantiems pacientams.
  6. Paviršinis tromboflebitas ar po flebito gydymo.

  Kompresinės kojinės skirstomos:

  • CCL1 – kai yra nedidelio laipsnio venų išsiplėtimas, kojų patinimas vakare, ilgų kelionių metu, kai nuolat jaučiamos pavargusios, skausmingos kojos.
  • CCL2 – esant venų varikozei, kojų tinimui, giliųjų venų trombozei, limfedemai, po kojų venų varikozės operacinio gydymo.

  Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį pagal dydžių lentelę. Prašome atkreipti dėmesį į dydžių lentelę.

  Kompresinių kojinių ar pėdkelnių užmovimas/numovimas

  Kompresines kojines ar pėdkelnes rekomenduojama apsimauti ryte, prieš atsikeliant, kol neprasidėjo kojų tinimas. Geriausia naudoti gumines pirštines, nes taip bus lengviau užsimauti ir nusimauti kompresines kojines ar pėdkelnes. Kojos turi būti sausos.
  Naudodami gumines pirštines maukite kojinę ar pėdkelnes ant pėdos ir kulno, kol kulnas atsidurs reikiamoje vietoje. Netempkite kojinės už viršutinio krašto.

  Skalbimo instrukcija

  Skalbti galima rankomis ir skalbimo mašina, rankų plovimo rėžimu. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C. Nenaudokite baliklių ar minkštiklių. Gerai išskalaukite.
  Po plovimo atsargiai pakabinkite, kad išdžiūtų. Nepalikite drėgnai gulinčių ant rankšluosčio. Nepalikite džiūti ant šildytuvų, radiatorių ar tiesioginių saulės spindulių. Nelyginkite lygintuvu.

  Sudėtis:

  I kompresija: 43% elastanas, 57% poliamidas.

  II kompresija: 41% elastas, 53% poliamidas.

  Primename, kad kokybiškos pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs gaminiai negali būti grąžinami. Daugiau informacijos - Grąžinimo sąlygos.

  Platesnį kompresinių kojinių asortimentą galite rasti fizinėse Ortopedijos centro parduotuvėse.
  Esant poreikiui (didesnė kompresinė klasė, individualūs išmatavimai, kai standartinis kojinių dydis nėra tinkamas pacientui), kojinės užsakomos individualiai iš gamintojo.