Prekių katalogas

MEDI mj-1 lorno profilaktinės kompresinės pėdkelnės, juodos

 • MEDI mj-1 lorno profilaktinės kompresinės pėdkelnės, juodos

  Kaina 2730
  39  Sutaupykite 1170
  Į krepšelį 
  Pastaba
  Informuojame, kad ši prekė pagal mažmeninės prekybos įstatymą negali būti grąžinama. Daugiau informacijos rasite Grąžinimo sąlygose.
 • MEDI profilaktinės kompresinės kojinės

  Kad lengvos kojos būtų kiekvieną dieną! Medi gamintojas sukūrė profilaktines kompresines kojines, kurios skirtos venų varikozės profilaktikai kiekvienai dienai! Taip pat šios profilaktinės kompresinės kojinės ir pėdkelnės šios kojinės skirtos kojų veninės ir limfinės sistemų palaikymui.

  Specialus kojinių mezgimas išgauna laipsnišką kojos spaudimą, kuris maksimaliai apspaudžia čiurną ir laipsniškai mažėja link kojos viršaus. Tokio pobūdžio kompresija suaktyvina kraujo ir limfos apytaką kojose. 

  Madingos ir įvairių spalvų pėdkelnės ne tik atrodys stilingai, bet ir apsaugos Jūsų kojas nuo patinimo, nuovargio. Su šiomis pėdkelnėmis nejausite kojų nuovargiu net ir po ilgos darbo dienos sėdint ar stovint.

  Rekomenduojama:

  • dirbantiems stovimą ar sėdimą darbą;
  • keliaujantiems;
  • turintiems paveldimumo riziką.

  Privalumai:

  • Puikus, elegantiškai vaizdas
  • Clima Fresh technologija, pasižyminti antibakteriniu poveikiu, saugo nuo nemalonaus kojų kvapo;
  • Clima Comfort technologija leidžia odai kvėpuoti net pačią karščiausią dieną.

  Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį pagal dydžių lentelę.

  Skalbimo instrukcija

  Skalbti galima rankomis ir skalbimo mašina, rankų plovimo rėžimu. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C. Nenaudokite baliklių ar minkštiklių. Gerai išskalaukite. 
  Po plovimo atsargiai pakabinkite, kad išdžiūtų. Nepalikite drėgnai gulinčių ant rankšluosčio. Nepalikite džiūti ant šildytuvų, radiatorių ar tiesioginių saulės spindulių. Nelyginkite lygintuvu. 

  Sudėtis: 34% elastanas, 66% poliamidas 

  Primename, kad kokybiškos pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs gaminiai negali būti grąžinami. Daugiau informacijos - Grąžinimo sąlygos.

  Platesnį kompresinių kojinių asortimentą galite rasti fizinėse Ortopedijos centro parduotuvėse.
  Esant poreikiui (didesnė kompresinė klasė, individualūs išmatavimai, kai standartinis kojinių dydis nėra tinkamas pacientui), kojinės užsakomos individualiai iš gamintojo.

  Matavimus patartina atlikti ryte, kai kojos mažiausiai patinusios.
  1) Išmatuojamos reikalingos kojos apimtys: 1 - per čiurną (matuojama virš kauliuko) ir 2 - šlaunies apimtis (matuojama storiausioje šlaunies vietoje).
  2) Išmatuojamas kojos ilgis nuo kulno iki sėdmenų apačios, parenkamas kojinių/pėdkelnių ilgis:
  • kojos ilgis trumpesnis nei 72cm - reikalingas trumpintas gaminio modelis;
  • kojos ilgis ilgesnis nei 72cm - reikalingas standartinis gaminio modelis.

  p.s. Tik gydytojo specialisto korektiškai parinktas dydis užtikrina tinkamą prigludimą ir tinkamai patenkina kompresijos poreikį.