Prekių katalogas

Mediven elegance® kompresinės kojinės iki kelių uždarais pirštais

 • Mediven elegance® kompresinės kojinės iki kelių uždarais pirštais

  Kaina 49 
  Į krepšelį 
  Pastaba
  Informuojame, kad ši prekė pagal mažmeninės prekybos įstatymą negali būti grąžinama. Daugiau informacijos rasite Grąžinimo sąlygose.
 • Geriausios mediven elegance® kojinių iki kelių savybės:

  1. Madingo ir estetiško dizaino.
  2. Mediciniškai teisinga kompresija, neleidžianti užspausti paviršinių venų.
  3. Specialaus audimo, kad patogiai priglustų ir nesiraukšlėtų.
  4. Dermatologiškai patvirtina kaip odos nedirginanti kompresinė priemonė
  5. Kaip ir daugelyje Medi produktų, mediven elegance pėdkelnėse naudojama Clima Comfort sistema, kurios tikslas yra neleisti kojai prakaituoti, taigi jos nesulaiko grybelių ir bakterijų.
  6. Pėdkelnės nejaučiamos avalynėje ir yra dermatologiškai patvirtintos, be latekso todėl draugiškos jūsų odai.

  Kompresinės kojinės skirstomos:

  • CCL1 – kai yra nedidelio laipsnio venų išsiplėtimas, kojų patinimas vakare, ilgų kelionių metu, kai nuolat jaučiamos pavargusios, skausmingos kojos.
  • CCL2 – esant venų varikozei, kojų tinimui, giliųjų venų trombozei, limfedemai, po kojų venų varikozės operacinio gydymo.

  Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį pagal dydžių lentelę.

  Kompresinių kojinių ar pėdkelnių užmovimas/numovimas
  Kompresines kojines ar pėdkelnes rekomenduojama apsimauti ryte, prieš atsikeliant, kol neprasidėjo kojų tinimas. Geriausia naudoti gumines pirštines, nes taip bus lengviau užsimauti ir nusimauti kompresines kojines ar pėdkelnes. Kojos turi būti sausos.
  Naudodami gumines pirštines maukite kojinę ar pėdkelnes ant pėdos ir kulno, kol kulnas atsidurs reikiamoje vietoje. Netempkite kojinės už viršutinio krašto.

  Skalbimo instrukcija

  Skalbti galima rankomis ir skalbimo mašina, rankų plovimo rėžimu. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C. Nenaudokite baliklių ar minkštiklių. Gerai išskalaukite.
  Po plovimo atsargiai pakabinkite, kad išdžiūtų. Nepalikite drėgnai gulinčių ant rankšluosčio. Nepalikite džiūti ant šildytuvų, radiatorių ar tiesioginių saulės spindulių. Nelyginkite lygintuvu.

  Sudėtis:
  • CCL 1 – pirma kompresijos klasė: 34% elastanas, 66% poliamidas.
  • CCL 2 – antra kompresijos klasė: 39% elastanas, 61% poliamidas.

  Primename, kad kokybiškos pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs gaminiai negali būti grąžinami. Daugiau informacijos - Grąžinimo sąlygose.

  Platesnį kompresinių kojinių asortimentą galite rasti fizinėse Ortopedijos centro parduotuvėse.
  Esant poreikiui (didesnė kompresinė klasė, individualūs išmatavimai, kai standartinis kojinių dydis nėra tinkamas pacientui), kojinės užsakomos individualiai iš gamintojo.