Prekių katalogas

Krūtų protezai

  • Ortopedijos Centras asortimente galite rasti platų įvairių formų, dydžių ir svorio - "Amoena" gamintojo krūtų ir formuojančių dalelių pasirinkimą. Turime viską, ko reikia norint atkurti kūno simetriją po krūtis tausojančios terapijos, mastektomijos, krūties rekonstrukcijos, daugybinių biopsijų ar tiesiog subalansuoti natūralią krūtų asimetriją.

    Amoena silikoniniai krūtų protezai savo išvaizda, pojūčiu ir judėjimu labai panašūs į moterišką krūtį. Jie sukurti atsižvelgiant į visus iššūkius, su kuriais gali susidurti moterys: nuo tam tikrų vaistų ir gydymo būdų, limfedemos ir karščio pylimo iki nelygių ar jautrių randų. Jie yra skirti palengvinti, išlaikyti odą gražią ir sausą bei puikiai priglusti prie kūno formos.

    Amoena krūtų protezai suteiks vizualinę ir svorio kompensaciją po mastektomijos. Inovatyvios gaminių savybės užtikrina ypač patogų dėvėjimą ir natūralią išvaizdą.

    Amoena krūtis formuojančios dalelės kompensuoja netolygumus ir tūrio skirtumus po krūtis tausojančios terapijos, krūtų rekonstrukcijos ir daugybinių biopsijų ar natūralios krūtų asimetrijos atvejais. Minkštas silikonas su inovatyviomis technologijomis natūraliai priglunda prie krūties išlinkimų ir optimaliai užpildo liemenėlės kaušelį, kad susidarytų simetriškas siluetas. 

  • Noras vėl pasijusti pilnavertiška moterimi, harmoningo silueto troškimas ir didesnis pasitikėjimas savimi - būtent tai vienija daugelį moterų po mastektomijos. Visi Amoena gamintojo krūtų protezai ir formuojančios dalelės yra labai panašios į moters krūties išvaizdą, pojūtį ir judesius, kad pojūtis būtų kuo natūralesnis. Kadangi krūties protezas turi būti diskretiškas, moteris visų pirma turėtų jo nejausti. Ortopedijos Centras asartimenta yra platus Amoena gaminių asortimentas, kuris atitinka visus krūtų asimetrijos reikalavimus. Krūtų protezai skiriasi ne tik forma, dydžiu ir svoriu, bet ir yra aprūpintos skirtingomis technologijomis.

    Kaip pasirinkti krūties protezą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir poreikius?