Prekių katalogas

Ortopediniai įtvarai

 • Levamed E+motion sportinis čiurnos įtvaras

  Įtvaras skirtas čiurnos sąnario minkštųjų audinių suspaudimui. 

  Kaina 69 
  Epicomed E+motion sportinis alkūnės įtvaras

  Alkūnės įtvaras minkštųjų audinių suspaudimui su 3D silikoninėmis pagalvėlėmis. 

  Kaina 75 
  Kaina 18 
  Krentančios pėdos įtvaras Navigait

  Allard NAVIGAIT įtvaras yra paprastas sprendimas švelniam pėdos kritimui. Tai įtvaras, kuris palaiko pėdą, kad žmogus galėtų sklandžiai judėti. 

  Kaina 59 
 • Ortopediniai įtvarai suaugusiems ir vaikams

  Ortopediniai įtvarai – tai priemonės, skirtos sąnarių, nugaros stabilizavimui ir imobilizavimui, padedančios malšinti skausmą, gydyti traumas ar pooperacinius simptomus. Siūlomi įtvarai gaminami naudojant modernias technologijas, kurios užtikrina patogumą dėvint, užkerta kelią prakaitavimui ir nemaloniems kvapams.

  Mūsų produktų asortimente yra įvairių modelių įtvarai suaugusiems ir vaikams, skirtingoms kūno dalims: kaklui, alkūnei, rankai, pečiui ir kt. Ortopedijos Centre tiek el.parduotuvėje, tiek fizinėse parduotuvėse didžiąją dalį ortopedinių įtvarų prekių asortimento sudaro vokiečių gamintojo Medi įtvarai.

  Kokių tipų įtvarus galima rasti mūsų asortimente?

  Čiurnos įtvarai

  Čiurnos įtvarai yra skirti apsaugoti čiurną nuo patempimų ir išnirimų, suteikiant sąnariui reikiamą stabilumą.

  Jie ypač rekomenduojami sportininkams ar asmenims, atsigaunantiems po čiurnos sužalojimų, nes šios priemonės padeda žymiai sumažinti skausmą ir greitina čiurnos gijimo procesą.

  Pėdos įtvarai

  Pėdos įtvarai yra naudojami stabilizuojant pėdos arką ir sumažinti skausmą esant fascitui ar kitoms pėdos problemoms.

  Jie taip pat svarbūs esant pėdos deformacijoms, nes padeda išlaikyti teisingą pėdos padėtį ir mažina apkrovą tenkančią pėdos sąnariams.

  Kelio įtvarai

  Kelio įtvarai suteikia kelio sąnariui būtiną paramą ir stabilumą, ypač reikalingą esant sąnarių ligoms tokios kaip artrozė.

  Jie taip pat naudojami sporto metu, siekiant apsaugoti kelį nuo traumų ar sumažinti jaučiamus esamų pažeidimų simptomus.

  Alkūnės įtvarai

  Alkūnės įtvarai efektyviai mažina alkūnės sąnario apkrovą, padedant gydyti tokias būsenas kaip epikondilitas. Jie teikia reikalingą kompresiją ir paramą, kurios reikia alkūnės sąnario skausmo malšinimui ir uždegimo kontrolei.

  Blauzdos įtvarai

  Blauzdos įtvarai yra naudojami palaikant blauzdos raumenis, padedant sumažinti skausmą ir patinimus, ypač po intensyvaus fizinio krūvio.

  Jie taip pat naudingi prevencijai, apsaugant raumenis nuo traumų ir mėšlungio.

  Peties įtvarai

  Peties įtvarai naudojami stabilizuoti peties sąnario judesius, ypač po peties dislokacijų ar chirurginių operacijų.

  Jie padeda sumažinti skausmą ir užkirsti kelią tolesniems sąnario pažeidimams.

  Klubo įtvarai

  Klubo įtvarai teikia reikalingą stabilumą ir paramą klubo sąnariui, padedant sumažinti skausmą ir palengvinti judėjimą esant klubo sąnario ligoms ar po operacijų.

  Kirkšnies įtvarai

  Kirkšnies įtvarai yra skirti teikti paramą kirkšnies raumenims ir sąnariams, todėl yra ypač naudingi esant raumenų patempimams.

  Jie padeda išvengti traumų ir skausmų, suteikiant kompresiją ir stabilumą kirkšnies srityje.

  Kaklo įtvarai

  Kaklo įtvarai svarbūs esant kaklo srities sužalojimams ar po operacijų, nes padeda palaikyti kaklo stuburą teisingoje anatominei padėtyje.

  Jie mažina kaklo skausmą ir padeda greičiau atsigauti po sužalojimų.

  Rankos įtvarai

  Rankos įtvarai padeda stabilizuoti rankos ir riešo sąnarius, ypač po traumos, suteikiant reikiamą paramą ir sumažinant skausmą.

  Šie įtvarai yra ypač naudingi kasdieniam naudojimui ir atsigaunant po chirurginių operacijų.

  Nykščio įtvarai

  Nykščio įtvarai skirti nykščio sąnario stabilizavimui, ypač naudingi esant sąnarių degeneracijai ar atsigavimui po traumų.

  Jie padeda išlaikyti sąnario funkcionalumą ir mažina skausmą bei uždegimus.

  Riešo įtvarai

  Riešo įtvarai stabilizuoja riešo sąnarį, sumažina skausmą ir patinimą bei yra ypač naudingi žmonėms, siekiantiems atsigauti po patirtos traumos srityje.

  Pastarųjų įtvarų kaina mūsų centre vos nuo 19,00 eur.

  Nugaros įtvarai

  Nugaros įtvarai suteikia reikalingą stuburo paramą, padedant išlaikyti teisingą laikyseną ir sumažinti nugaros skausmą, kas ypač aktualu žmonėms, kurie nori atsigauti po traumos ar nugaros operacijos.

  Juosmens įtvarai

  Juosmens įtvarai teikia juosmens srities paramą, stabilizuoja stuburą ir mažina skausmą esant stuburo išvaržoms ar kitoms juosmens problemoms.

  Kokiais atvejais gali būti reikalingi ortopediniai įtvarai arba kitos panašaus pobūdžio gydomosios prekės?

  Aspektas Aprašymas
  Sporto traumos Įtvarai svarbūs sportininkams, ypač po patempimų, išnirimų arba kitų traumų. Jie stabilizuoja pažeistą vietą, taip leidžiant sąnariui ir raumenims tinkamai atsigauti, kartu mažinant traumos pablogėjimo riziką.
  Postoperacinis laikotarpis Po operacijų įtvarai yra būtini siekiant palaikyti operuotą kūno dalį fiksuotoje padėtyje, taip užtikrinant, kad gijimo procesas vyktų sklandžiai. Jie taip pat padeda sukontroliuoti postoperacinį skausmą ir sumažinti uždegiminių reakcijų riziką.
  Lėtinės sąnarių ligos Lėtinės sąnarių ligos, tokios kaip artritas, reikalauja nuolatinės sąnarių paramos. Įtvarai padeda sumažinti sąnarių apkrovą, skausmą bei uždegimą, suteikiant sąnariams reikiamą stabilumą ir palengvinant kasdienius judesius.
  Prevencija Įtvarai yra naudojami ne tik gydymo, bet ir prevencijos tikslais. Jie padeda išvengti galimų susižalojimų sportuojant ar atliekant fizinį darbą, teikiant būtiną paramą pažeidžiamoms kūno dalims ir sumažinant įtampą bei krūvį sąnariams.

  Kokiais privalumais pasižymi standartinis ortopedinis įtvaras iš gamintojo MEDI?

  • Klimato komfortas: šiuolaikinės pluošto technologijos greitai pašalina drėgmę nuo odos paviršiaus ir užtikrina aukštą oro pralaidumą – malonų nešiojimo komfortą visais metų laikais. 
  • Clima Fresh: integruota Clima Fresh funkcija užtikrina ilgalaikį gaivumą. Speciali pluošto technologija ir įranga gamybos procese stabdo kvapus sukeliančių bakterijų dauginimąsi tekstilėje. 
  • Komforto zonos: minkštos zonos jautrioje lenkimo srityje užtikrina, jog nebus jokio nemalonaus spaudimo, net ir nešiojant įtvarą ilgą laiką. 
  • Medi Airtex: dėl optimalaus termperatūros reguliavimo ir didelio komforto dėvėjimo metu, pacientai gerai prisitaiko prie šio įtvaro.