Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

 • PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

  1. PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TVARKA
  1.1 e-orto.lt nurodo, o Pirkėjas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės matomos internetiniame puslapyje savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.
  1.2 Tinkamos kokybės Prekių grąžinamas galimas tik vadovaujantis LR Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
  1.3 Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, UAB “Ortopedijos Centras” įsipareiga savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
  1.4 Kokybiškos prekės pėdkelnės, kojinės, puskojinės, liemenėlės, juosmens korsetai, individualiai pagaminti įtvarai ar vidpadžiai ir universalūs vidpadžiai, pakulnės, silikoniniai tarpupirščiai ir kitos pėdų priežiūros priemonės negali būti grąžinami dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių. Daugiau informacijos rasite: Mažmeninės prekybos taisyklių 1 skirsnio 4 – 17 punktuose, kurios patvirtintos LR Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija).
  1.5 e-orto.lt įsigytas kokybiškas, tačiau netikusias prekes Pirkėjas gali grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo (t.y. pasirašymo prekių gavimo dokumente). Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
  1.6 Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą UAB “Ortopedijos Centras” Kalvarijų g. 62, Vilnius, LT-09304 ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.
  1.7 Grąžinti iki 20 (dvidešimties) kg. sveriančias Prekes Pirkėjas gali arba pristatydamas į Pardavėjo prekių atsiėmimo vietą, grąžindamas per kurjerius arba išsiųsdamas paštu. Prekes Pardavėjui reikia grąžinti adresu, kuris Pardavėjo nurodomas Pirkėjui atsiųstame patvirtinime apie pranešimo dėl sutarties atsisakymo gavimą. Daugiau nei 20 (dvidešimt) kg sveriančios prekės turi būti pristatytos į Vilniaus Prekių atsiėmimo vietą.

  1.8. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  1.8.1. norėdami grąžinti susiekite su mumis el.paštu info@e-orto.lt;
  1.8.2. grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje ir saugiau supakuota;
  1.8.3. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  1.8.4. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos autentiškos etiketės, nenuplėštos asauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  1.8.5. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  1.8.6. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ar jo kopiją ir užpildytą prekių grąžinimo formą.

  1.9 keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
  1.10 Daiktų grąžinamas atliekamas užpildžius prekių grąžinimo formą. Dėl prekių grąžinimo formos kreiptis info@e-orto.lt arba ją galite atsisiųsti.
  1.11 Pirkėjui grąžinama visa sumokėta suma nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 (keturioliką) dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo vartotojo pranešimą apie sutarties atsisakymą (Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 2 dalis).
  1.12 Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių Pirkimo taisyklių 8.3 punkte numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo ir e-orto.lt pirktų ir grąžinamų prekių gavimo. Patvirtindamas šias Pirkimo sąlygas Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas už prekes.

  2. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS PRISTAČIUS NE TAS PREKES
  2.1. Jei Pirkėjui buvo pristatytos ne tos ar nepilnos komplektacijos prekės, Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau nei per 7 (septynias) dienas, informuoti apie tai Pardavėją el. paštu info@e-orto.lt.
  2.2. Pardavėjas savo sąskaita įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis prekėmis.
  2.3. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus. Pinigai Pirkėjui grąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei per 14 (keturiolika) dienų, nuo to dienos, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, o jei Prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo Prekės grąžinimo Pardavėjui dienos. Patvirtindamas šias Pirkimo taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.