Prekių katalogas

Pulsaar Active įtvarai

 • „Pulsaar Active“ įtvarai ir movos rankoms, keliui, nugarai ir juosmeniui

  „Pulsaar Active“  įtvarai ir movos - tai specializuoti ortopediniai produktai, skirti raumenų ir sąnarių palaikymui bei traumų prevencijai.

  Mūsų asortimente yra prieinami įvairūs įtvarai ir movos kelio, peties, riešo, alkūnės ir nugaros sritims palaikyti ir gydyti.

  Šie įtvarai yra gaminami naudojant šiuolaikines technologijas, pvz., 3D audimo techniką ir medžiagas su bambuko anglimi ar germaniu, užtikrinančias dar didesnį produktų patogumą ir efektyvumą.

  Kokios yra pagrindinės „Pulsaar Active“ priemonių savybės? 

  • Technologijos: „Pulsaar Active“ įtvarai gaminami naudojant šiuolaikines 3D audimo technologijas, kurios užtikrina tikslią įtvaro formą ir funkcionalumą, taip pat geriau priglunda prie kūno ir užtikrina aukštą komforto lygį.
  • Medžiagos: Įtvarai yra pagaminti iš bambuko anglimis ar germaniu praturtintų medžiagų, kurios ne tik padeda reguliuoti srities temperatūrą, bet kartu mažina drėgmę, pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis.
  • Ergonomiškumas: Šių produktų dizainas atitinka žmogaus kūno anatomiją, kas užtikrina maksimalų palaikymą ir komfortą net ir atliekant intensyvias veiklas.
  • Pritaikomumas: Siūlomas platus dydžių ir formų asortimentas leidžia asmeniui rasti idealiai tinkantį įtvarą, atitinkantį jo kūno specifiką ir gydymo reikalavimus.

  Kas svarbiausia renkantis įtvarą?

  Kriterijus Aprašymas
  Pritakomumas Įtvaras turi tiksliai priglusti prie kūno srities ir užtikrinti jos tinkamą palaikymą. Rinkitės reguliuojamo dydžio movas ar įtvarus, kuriuos būtų galima pritaikyti prie individualių poreikių.
  Pagaminimo medžiaga Rinkitės įtvarus iš kvėpuojančių, odai draugiškų medžiagų. Tai sumažins srities prakaitavimą ir apsaugos odą nuo dirgiklių.
  Įtvaro paskirtis Svarbu žinoti kokiai paskirčiai ieškote įtvaro: skausmo mažinimui, atsigavimui po traumos ar jų prevencijai. Prieš įsigijant movą ar įtvarą, būtinai pasitarkite su savo gydytoju.
  Reguliuojamumas Įtvaras turėtų būti nesunkiai reguliuojamas, kad būtų galima jį lengvai pritaikyti prie kūno srities.