Prekių katalogas

Trombembolinės/operacinės kojinės

 • Trombembolinės kompresinės kojinės iš MEDI

  Trombembolinių/operacinių kompresinių kojinių taikymo sritys apima trombozės profilaktiką, taip pat pooperacinės edemos ir hematomos profilaktiką ir gydymą. 

  Stacionarinė kompresinė terapija kasdienei ligonių priežiūros rutinai. Su specialiai sukurtomis medicininėmis trombozės profilaktikos kojinėmis (MTPS), klinikinėmis kompresinėmis kojinėmis ir atitinkamais priedais, siūlome kruopščiai apgalvotą terapijos koncepciją, kuri buvo specialiai sukurta ligoninės poreikiams patenkinti: palengvinti kasdienę ligoninės rutiną ir optimizuoti laiko valdymą, paciento interesus.

  Tiksliniam gydymui kompresija turi būti pritaikyta prie paciento indikacijų, situacijos ir mobilumo. Štai kodėl siūlome lengvo, vidutinio ir stipraus suspaudimo gaminius, skirtus naudoti operacijos metu ar gulint ligoninėje, su graduotu ir mažėjančiu kompresijos paskirstymu. Klinikinė kompresija naudojama prieš, per ir pooperaciniu laikotarpiu nejudriems, iš dalies judiems ir mobiliems pacientams. 

  Tromboembolinės (operacinės) kompresinės kojinės
  Pastaba
  Informuojame, kad ši prekė pagal mažmeninės prekybos įstatymą negali būti grąžinama. Daugiau informacijos rasite Grąžinimo sąlygose.
  Kaina 19 
 • Kompresija gali suteikti įvairią pagalbą operacijos metu ar gulint stacionare, pavyzdžiui, užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymui, patinimui ir hematomoms.