Prekių katalogas

Alkūnės įtvarai

 • Ortopediniai alkūnės įtvarai traumoms, epikondilito gydymui

  Mūsų svetainėje siūlomi alkūnės įtvarai yra skirti tiems, kas susiduria su skausmais ar yra patyrę traumas alkūnės sąnario srityje.

  Šie įtvarai yra gaminami siekiant užtikrinti optimalią rankos laikyseną ir skatinti greitesnį gijimo procesą. MEDI alkūnės įtvarai pasižymi integruotais masažiniais įklotais ir kompresiniu megztu audiniu, kurie kartu veikdami skatina greitesnį gijimą.

  Specialus šių įtvarų vidinis audinys ir užsegimo forma lenkimo srityje, leidžia jam patogiai priglusti prie odos, taip kartu suteikiant papildomą komfortą.

  Kada reikalingas alkūnės įtvaras?

  Alkūnės įtvarai yra reikalingi asmenims, patiriantiems alkūnės skausmą, kuris gali kilti dėl įvairių priežasčių.

  Šiame sąnaryje susijungia viršutinė rankos dalis ir dilbis, kas leidžia mums atlikti rankos lenkimo, tiesimo ir sukamuosius judesius. Kasdienė veikla, įskaitant paprastus judesius, sportą ar sunkių daiktų kilnojimą, gali sukelti didelę naštą alkūnės sąnariui.

  „Tenisininko alkūnė“ yra viena iš dažniausių alkūnės sąnario problemų, nuo kurios kenčia ne tik sportininkai, bet ir amatininkai bei muzikantai. Taip pat, tokie įtvarai gali būti naudojami esant sąnario uždegimui, sukeltam artrozės.

  Mūsųų svetainėje pateikiami įvairūs alkūnės įtvarų modeliai, skirtingiems poreikiams ir skausmo šaltiniams gydyti.

  Kaip pasirinkti tinkamą alkūnės įtvarą?

  Įtvarai, skirti epikondilito simptomams šalinti

  Šie įtvarai padeda mažinti epikondilito, arba „tenisininko alkūnės“, sukeltą skausmą bei kitus nepatogumus.

  Jie yra aprūpinti specialiomis pagalvėlėmis, kurios užtikrina būtiną spaudimą ir stabilizaciją, masažuoja pažeistus sausgyslių plotus ir gerina kraujotaką.

  Dėl reguliuojamų elastinių dalių šie įtvarai užtikrina puikų nešiojimo komfortą ir patogumą.

  Alkūnės juostelės epikondilitui su specialiomis pagalvėlėmis, tuo tarpu, efektyviai fiksuoja žastikaulio išorinio antkrumplio vietas, taip mažindamos skausmą judant.

  Įtvarai traumų atvejams

  Šie įtvarai sukurti siekiant optimaliai stabilizuoti alkūnės sąnarį po patirtų traumų.

  Jie ne tik stabilizuoja reikiamą sritį, tačiau kartu puikiai prisitaiko prie kūno ir nekelia jokių nešiojimo nepatogumų.

  Pagaminti iš pažangių, orui pralaidžių medžiagų, šie įtvarai kartu užtikrina ir tinkamą odos kvėpavimą ir neleidžia sričiai prakaituoti.

  Įtvarai uždegimui ar reumatinėms kondicijoms gydyti

  Šie įtvarai yra itin elastingi ir patogūs, leidžiantys laisvai judėti juos nešiojant. Jie šildo pažeistą vietą, padedant mažinti uždegimus ar reumatinės kilmės skausmus bei raumenų įtampą.

  Tokie įtvarai tinka ilgalaikiam nešiojimui, nes jie komfortiški ir nevaržo judesių.

  Alkūninio įtvaro naudojimo patarimai

  Patarimas Aprašymas
  Pasirinkite tinkamą dydį Užtikrinkite, kad įtvaras yra tinkamo dydžio jūsų alkūnei. Per mažas įtvaras gali sutrikdyti kraujotaką, o per didelis - nesuteiks pakankamo palaikymo.
  Teisingai susireguliuokite įtvarą Įsitikinkite, kad įtvaras nėra nei per daug laisvas, nei per daug veržiantis. Tinkamas įtvaro pritaikymas užtikrina optimalų komfortą ir srities imobilizaciją.
  Dėvėkite įtvarą tik būtiną laiką Nenaudokite įtvaro visą parą, jei to nerekomenduoja gydytojas. Ilgalaikis dėvėjimas be pertraukų gali sukelti odos dirginimą ar kitą nepageidaujamą poveikį.
  Priežiūra ir valymas Reguliariai valykite įtvarą pagal gamintojo nurodymus, kad išvengtumėte blogo kvapo ir bakterijų kaupimosi.
  Laikykitės gydytojo rekomendacijų Laikykitės gydytojo nurodymų dėl įtvaro dėvėjimo trukmės ir pobūdžio, tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.