Prekių katalogas

Alkūnės įtvarai

  • Mūsų alkūnės kasdien patiria stresą: rašymas, kėlimas ar sportas kelia įvairius iššūkius sąnariui. Esant skausmui alkūnėje, po traumos (pavyzdžiui, stipinkaulio galvos lūžimo, alkūnės išnirimo) ar po operacijos, svarbu suteikti alkūnės sąnariui papildomą prilaikymą.
     

  • Sveiką alkūnės sąnarį galima be vargo sulenkti, ištiesti ir pasukti. Esant skausmams ir traumoms, alkūnės įtvarai suteikia įtampą mažinančią rankos laikyseną ir skatina gijimo procesą. MEDI alkūnės įtvaruose yra integruoti masažiniai įklotai ir kompresinis megztas audinys palaiko gijimo procesą. Specialus mezgimas ir užsegimo forma lenkimo srityje leidžia patogiai priglusti. Įtvarai gali būti individualiai pritaikomi ir naudojami terapijai.

    Kada naudojami alkūnės įtvarai?

    Alkūnės skausmas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Alkūnė sujungia viršutinę ir dilbį į vieną sąnarį, kurį galime sulenkti, tiesinti ir pasukti. Alkūnė kasdien apkraunama – atliekant visus paprastus ar daug pastangų reikalaujančius judesius, tokius kaip rašymas, sportas ar kėlimas. Ši našta dar labiau padidėja, kai prie įprastinių judesių pridedama ir sportinė veikla. Labiausiai palitusi alkūnės sąnario problema „tenisininko alkūnė“, kuria dažnai serga ir sportininkai, ir amatininkai ar muzikantai. Alkūnės įtvaras gali būti naudojamas ir esant artrozės sukeltam sąnario uždegimui.