Prekių katalogas

Individualių vidpadžių gamyba

 • INDIVIDUALIAI GAMINAMI VIDPADŽIAI

  Įdėklai gali būti minkšti, skirti visai pėdai (GS8) ar kieti 3/4 pėdos dengiantys (GS4). Individualūs vidpadžiai gali atlikti daugybę funkcijų: kompensuoti skirtingą kojų ilgį, paremti pėdos skliautus, esant antsvoriui, plokščiapėdystei, šleivapėdystei ar kitoms pėdų deformacijoms. GS8 visą pėda dengiantys vidpadžiai yra minkšti ir skirti aktyviai veiklai, sportui, o tuo tarpu GS4 vidpadžiai, kurie dengia 3/4 pėdos yra kieti ir skirti nešioti kiekvieną dieną.

   

  Pėdos įdėklų ypatumas – jie gali būti gaminami pagal individualius kiekvieno poreikius ir gali padėti beveik kiekvienam: sportininkui, vaikui ar seneliui, sergančiam diabetu ar sunkiai dirbančiam pacientui.

  Kiekvienu atveju įdėklams gaminti parenkamos skirtingos medžiagos: oda, mikrokamštis, specialios šiuolaikinės "kvėpuojančios" medžiagos, pasižyminčios aromatizuojančiomis savybėmis.

  Individualiai gaminami įdėklai gali būti:

  • MINKŠTI įdėklai - padeda kenčiantiems dėl nuospaudų, esant skausmams. Tokie įdėklai rekomenduojami sergantiems cukriniu diabetu, nes prisitaiko pagal pėdos formą ir apsaugo nuo trinties. Be to paskirstomas krūvis ir sumažinamas spaudimas nuospaudų ar žaizdų vietose.
  • KIETI įdėklai - palaido pėdos skliautus taisyklingoje padėtyje, nukrauna skausmingus taškus ir padeda tolygiai paskirstyti krūvį. Tuo pačiu sumažinami pertempstų sausgyslių arba padikaulių skausmai.

  Kainos:

  • GS8 įdėklų per visą pėda kaina 75€*.
  • GS4 įdėklų, kurie yra 3/4 ilgio kaina 65€*.

  Pastaba!

  Individualiai gaminami vidpadžiai gali būti kompensuojami 80% ir 100% (vaikams) Teritorinių ligonių kasų. Daugiau apie tai galite skaityti Ligonių kasų kompensuojami gaminiai skiltyje.

  Pagaminimo terminas: 5 - 7 darbo dienos.

  Pageidaujate užsisakyti?
  Kreipkitės į Ortopedijos Centrą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.   

  Prekių nėra.