Prekių katalogas

Individualių vidpadžių gamyba

 • Individualiai gaminami ortopediniai vidpadžiai sportuojantiems, kasdieniam naudojimui

  Įdėklai gali būti minkšti, skirti visai pėdai (GS8) ar kieti 3/4 pėdos dengiantys (GS4).

  Individualūs vidpadžiai gali atlikti daugybę funkcijų: kompensuoti skirtingą kojų ilgį, paremti pėdos skliautus, esant antsvoriui, plokščiapėdystei, šleivapėdystei ar kitoms pėdų deformacijoms.

  GS8 visą pėda dengiantys vidpadžiai yra minkšti ir skirti aktyviai veiklai, sportui, o tuo tarpu GS4 vidpadžiai, kurie dengia 3/4 pėdos yra kieti ir skirti nešioti kiekvieną dieną.

  Ortopedijos Centro siūloma individualių vidpadžių gamyba – puikus sprendimas ieškantiems kokybiškų ir efektyvių šio tipo ortopedinių priemonių.  

   

  Kokiomis savybėmis pasižymi mūsų individualūs vidpadžiai?

  Pagrindinis pėdos įdėklų ypatumas – jie gali būti gaminami pagal individualius kiekvieno poreikius ir gali padėti beveik kiekvienam: sportininkui, vaikui ar seneliui, sergančiam diabetu ar sunkiai dirbančiam pacientui.

  Kiekvienu atveju įdėklams gaminti parenkamos skirtingos medžiagos: oda, mikrokamštis, specialios šiuolaikinės "kvėpuojančios" medžiagos, pasižyminčios aromatizuojančiomis savybėmis. 

  Individualiai gaminami įdėklai gali būti:

  • MINKŠTI įdėklai - padeda kenčiantiems dėl nuospaudų, esant skausmams. Tokie įdėklai rekomenduojami sergantiems cukriniu diabetu, nes prisitaiko pagal pėdos formą ir apsaugo nuo trinties. Be to paskirstomas krūvis ir sumažinamas spaudimas nuospaudų ar žaizdų vietose.
  • KIETI įdėklai - palaido pėdos skliautus taisyklingoje padėtyje, nukrauna skausmingus taškus ir padeda tolygiai paskirstyti krūvį. Tuo pačiu sumažinami pertemptų sausgyslių arba padikaulių skausmai. 

  Kokios yra mūsų individualių vidpadžių kainos?

  • GS8 įdėklų per visą pėda kaina 75€*.
  • GS4 įdėklų, kurie yra 3/4 ilgio kaina 65€*. 

  Pastaba!

  Individualiai gaminami vidpadžiai gali būti kompensuojami 80% ir 100% (vaikams) Teritorinių ligonių kasų. Daugiau apie tai galite skaityti Ligonių kasų kompensuojami gaminiai skiltyje.

  Pagaminimo terminas: 5 - 7 darbo dienos.

  Domina individualių vidpadžių gamyba ir pageidaujate užsisakyti?

  Kreipkitės į Ortopedijos Centrą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.   

  Kokie yra pagrindiniai individualių vidpadžių privalumai?

  Tiksli pėdos problemų korekcija

  Individualūs vidpadžiai yra sukurti remiantis detalios pėdos analizės rezultatais, todėl jie preciziškai atitinka jūsų pėdos formą ir padeda koreguoti specifines problemas, tokias kaip plokščiapėdystė, debetinė pėda ir t.t.

  Skausmo mažinimas

  Šie vidpadžiai mažina skausmą, atsirandantį dėl netinkamos pėdos padėties ar per didelio spaudimo tam tikrose pėdos srityse. Tai leidžia vartotojui jaustis patogiau ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir vykdant intensyvią sportinę veiklą.

  Daugiau komforto

  Asmeniškai pritaikyti vidpadžiai ne tik padeda išvengti skausmų, bet ir užtikrina didesnį komfortą palyginus su standartiniais vidpadžiais, kadangi yra gaminami iš lanksčių, kvėpuojančių medžiagų, kurios prisitaiko prie jūsų pėdos formos.

  Parama sportuojant

  Individualiai sukurti vidpadžiai sportui yra svarbūs norint išvengti pėdos ir kojų sužalojimų. Jie palaiko teisingą pėdos padėtį ir padeda efektyviau paskirstyti krūvį fizinės veiklos metu.

  Ilgaamžiškumas

  Kadangi individualūs vidpadžiai yra gaminami atsižvelgiant į specifinius asmeninius poreikius ir naudojimo intensyvumą, jie ilgiau išlieka kokybiški ir nesusidėvi taip greitai, kaip standartiniai vidpadžiai.

  Kas svarbiausia prieš užsisakant individualius vidpadžius?

  Aspektas Paaiškinimas
  Pėdų būklės tyrimas Būtina atlikti išsamų pėdų būklės tyrimą, nustatant jos formą, problematiką bei prieš tai naudotų vidpadžių trūkumus. Tik tokiu atveju gali būti užtikrinama tinkamiausių individualių vidpadžių gamyba.
  Medžiagų pasirinkimas Reikia pasirinkti medžiagą vidpadžiams kuri suteiktų reikiamą komforto lygį, būtų patvari ir tinkama vidpadžiui pagal funkciją.
  Avalynės tipas Svarbu žinoti, kokiems batams bus naudojami vidpadžiai, nes skirtinga avalynė reikalaus skirtingos formos ir ypatybių vidpadžių.
  Vidpadžių priežiūra Svarbu žinoti kaip tinkamai prižiūrėti vidpadžius, kad jie išliktų funkcionalūs ir higieniški ilgą laiką.
  Biomechanikos įvertinimas Svarbu įvertinti, kaip vidpadis veikia vaikštant, atliekant kasdienę veiklą, ar sportuojant, tam, kad priemonė užtikrintų reikiamą patogumą.
  Prekių nėra.