Prekių katalogas

Individualių vidpadžių gamyba

 • INDIVIDUALIAI GAMINAMI VIDPADŽIAI


  Įdėklai gali būti minkšti ir kieti, skirti visai ar 3/4 pėdos dengti bei atlikti daugybę funkcijų: kompensuoti skirtingą kojų ilgį, paremti pėdos skliautus, esant antsvoriui, plokščiapėdystei, šleivapėdystei ar kitoms pėdų deformacijoms.


  Pėdos įdėklų ypatumas - jie gaminami pagal individualius antropometrinius ir anatominius fiziologinius pėdos duomenis išskirtingo kietumo termoplastinių medžiagų ir (ar) jų derinių, taikant vidinio ir išorinio išilgitų skliautų supinacija ir (ar) pronaciją, skersinio skliauto pakėlimą. Taigi, individualiai gaminami įdėklai atitinka kiekvieno poreikius ir gali padėti beveik kiekvienam: sportininkui, vaikui ar seneliui, sergančiam diabetu ar sunkiai dirbančiam pacientui.

  Kiekvienu atveju įdėklams gaminti parenkamos skirtingos medžiagos: oda, mikrokamštis, specialios šiuolaikinės "kvėpuojančios" medžiagos, pasižyminčios aromatizuojančiomis savybėmis.

  Individualiai gaminami įdėklai gali būti:

  • MINKŠTI įdėklai - padeda kenčiantiems dėl nuospaudų, esant skausmams. Tokie įdėklai rekomenduojami sergantiems cukriniu diabetu, nes prisitaiko pagal pėdos formą ir apsaugo nuo trinties. Be to paskirstomas krūvis ir sumažinamas spaudimas nuospaudų ar žaizdų vietose.
  • KIETI įdėklai - palaido pėdos skliautus taisyklingoje padėtyje, nukrauna skausmingus taškus ir padeda tolygiai paskirstyti krūvį. Tuo pačiu sumažinami pertempstų sausgyslių arba padikaulių skausmai.

  Pageidaujate užsisakyti?
  Kreipkitės į Ortopedijos Centrą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

  Pastaba!

  Individualiai gaminami vidpadžiai gali būti kompensuojami 80% ir 100% (vaikams) Teritorinių ligonių kasų. Daugiau apie tai galite skaityti Ligonių kasų kompensuojami gaminiai skiltyje.


  Mielai lauksime Jūsų atvykstant į fizines "Ortopedijos Centro" parduotuves Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Laukiame Jūsų!

  Prekių nėra.