Prekių katalogas

Inovatyvi elektrinės stimuliacijos sistema krentančiai pėdai - ALFESS™

ALFESS™ - FUNKCINĖ ELEKTRINĖS STIMULIACIJOS SISTEMA

ALFESS™ yra naujas modernus prietaisas, skirtas pagerinti eiseną, kai pėda nukrenta. Jis padeda priekinio blauzdikaulio nervams aktyviai sulenkti pėdą. Prietaisas uždedamas ant viršutinės blauzdos dalies. Einant jutikliai nustato greitį ir kojos kampus, kad prisitaikytų prie ėjimo pobūdžio. Algoritmas apdoroja informaciją ir siunčia elektrinius impulsus nervams, kad pakeltų pėdą. ALFESS™ naudotojas bet kuriuo metu gali lengvai padidinti arba sumažinti stimuliacijos lygį.

Įrenginys yra aptakios formos, puikiai tinka naudoti tiek kairei, tiek dešinei kojoms. Dėl magnetinio užsegimo ir unikalių valdiklių įrenginį galima valdyti viena ranka!

Treniruotės režimas padeda pasiekti geriausią reabilitacijos rezultatą. Treniravimasis gali būti atliekamas kartu su specialistu arba pacientas gali treniruotis savarankiškai, gavęs aiškias instrukcijas.
Įrenginį lengva valdyti ir įkrauti. Valdykite nustatymus įrenginyje arba su pateiktu nuotolinio valdymo pultu, arba per išmaniojo telefono programėlę.


Rekomenduojamas pritaikymo diapazonas:

  • Centrinės nervų sistemos diagnozė, tokia kaip: išsėtinė sklerozė (MS), insultas (CVA), cerebrinis paralyžius (CP), dalinis nugaros smegenų pažeidimas, trauminis smegenų pažeidimas (TBI). SVARBU paminėti, kad ši sistema gali būti naudojama, tik tada kai yra aktyvus nervas. 


Kontraindikacijos:

  • Nenaudokite su elektronine stebėjimo įranga, NMR vaizdavimu, defibriliatoriumi ir aukšto dažnio medicinos prietaisais. Energetiniai raumenų stimuliatoriai neturėtų būti naudojami pacientams, turintiems širdies stimuliatorių. Nenaudokite, jei anksčiau buvo autonominė disrefleksija.
  • Nenaudokite FES po neseniai atliktos operacijos, kai raumenų susitraukimas gali sutrikdyti gijimo procesą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią sistemą ar išbandyti susisiekite su mumis el paštu info@e-orto.lt