Prekių katalogas

Kompresinės Duomed Smooth kojinės iki kelių, atvirais pirštų galais

 • Kompresinės Duomed Smooth kojinės iki kelių, atvirais pirštų galais

  Kaina 2450 
  35  Sutaupykite 1050 
  Į krepšelį 
 • Naujosios DUOMED SMOOTH kompresinės kojinės yra elegancijos ir medicininio poveikio samplaika. Minkštos ir glotnios, šiek tiek blizgios karamelės spalvos kompresinės kojinės iki kelių leis kiekvienai moteriai jaustis patogiai.

  Duomed Smooth puikiai tiks naudoti tiek darbe, tiek laisvalaiki, kadangi jos yra patikimos venų terapijos palydovės: užtikrina efektyvų suspaudimą ir tuo pačiu metu atrodo gerai.

  Kompresinės kojinės DUOMED SMOOTH rekomenduojamos:

  • Venų išsiplėtimas.
  • Pirminė ar antrinė venų varikozė.
  • Po skleroterapijos ar venų operacijos.
  • Lėtinės venų ligos.
  • Trombozės profilaktika judantiems pacientams.
  • Paviršinis tromboflebitas ar po flebito gydymo.

  Kompresinės kojinės skirstomos:

  CCL1 – kai yra nedidelio laipsnio venų išsiplėtimas, kojų patinimas vakare, ilgų kelionių metu, kai nuolat jaučiamos pavargusios, skausmingos kojos.
  CCL2 – esant venų varikozei, kojų tinimui, giliųjų venų trombozei, limfedemai, po kojų venų varikozės operacinio gydymo.

  Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį pagal dydžių lentelę. Prašome atkreipti dėmesį į dydžių lentelę.

  Kompresinių kojinių ar pėdkelnių užmovimas/numovimas

  Kompresines kojines ar pėdkelnes rekomenduojama apsimauti ryte, prieš atsikeliant, kol neprasidėjo kojų tinimas. Geriausia naudoti gumines pirštines, nes taip bus lengviau užsimauti ir nusimauti kompresines kojines ar pėdkelnes. Kojos turi būti sausos.
  Naudodami gumines pirštines maukite kojinę ar pėdkelnes ant pėdos ir kulno, kol kulnas atsidurs reikiamoje vietoje. Netempkite kojinės už viršutinio krašto.

  Skalbimo instrukcija

  Skalbti galima rankomis ir skalbimo mašina, rankų plovimo rėžimu. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C. Nenaudokite baliklių ar minkštiklių. Gerai išskalaukite.
  Po plovimo atsargiai pakabinkite, kad išdžiūtų. Nepalikite drėgnai gulinčių ant rankšluosčio. Nepalikite džiūti ant šildytuvų, radiatorių ar tiesioginių saulės spindulių. Nelyginkite lygintuvu.

  Sudėtis:

  • I kompresija: 43% elastanas, 57% poliamidas.
  • II kompresija: 41% elastas, 53% poliamidas.

  Primename, kad matuotos kompresinės pėdkelnės, kojinės ir puskojinės negali būti grąžinamos. Įvertinus, kad kompresinės pėdkelnės, kojinės ir puskojinės buvo matuotos - keitimas ir grąžinimas negalimas.

  Platesnį kompresinių kojinių asortimentą galite rasti fizinėse ORTOPEDIJOS CENTRAS parduotuvėse.

  Esant poreikiui (didesnė kompresinė klasė, individualūs išmatavimai, kai standartinis kojinių dydis nėra tinkamas pacientui), kojinės užsakomos individualiai iš gamintojo. 

  Matavimus patartina atlikti ryte, kai kojos mažiausiai patinusios.
  1) Išmatuojamos reikalingos kojos apimtys: cB - per čiurną, cC -po keliu blauzdos storiausia vieta. Parenkamas dydis pagal dydžių lentelę.
  2) Išmatuojamas blauzdos ilgis LD, parenkamas kojinių ilgis:

  • kojos ilgis iki kelių 34-38 cm - reikalingas trumpintas gaminio modelis;
  • kojos ilgis iki kelių 39-44 cm - reikalingas standartinis gaminio modelis.

  p.s. Tik gydytojo specialisto ar konsultanto korektiškai parinktas dydis užtikrina tinkamą prigludimą ir kompresijos poreikį.