Prekių katalogas

Kompresinis diržas, juodas

 • Kompresinis diržas, juodas

  Kaina 25 
  Į krepšelį 
 • Kompresinis liemenėlės diržas

  Kompresinis diržas palaiko operuotą krūtį vietoje ir apsaugo nuo implantų dislokavimo. Anatomiškai suformuotas, pagamintas iš tampraus, stipraus audinio, suteikia individualų prigludimą ir suspaudimą prie viršutinės krūties dalies. Apsaugo nuo įspaudų ir odos sudirginimo dėl odai tinkamų audinių naudojimo ir kintamo reguliavimo priekyje. Skatina gijimo procesą, atpalaiduoja limfos tekėjimo kanalus. 

  Privalumai:

  • Šis modelis užtikrina optimalius operacijos rezultatus, išlaikant operuotą krūtį (-ys) vietoje ir neleidžiant implantams judėti gijimo proceso metu.
  • Anatominės formos su stipria, tampria medžiaga, kad būtų optimaliai prigludęs ir suspaudęs viršutinė krūtų sritį
  • Odai nekenksmingi audiniai sumažina dirginimą, o naujas minkštesnis užsegimas su kabliuku ir kilpa leidžia lengvai pritaikyti individualiai
  • Galima naudoti su bet kokia liemenėlė ar tvarsčiu
  • Atvartas centrinėje diržo nugarinėje dalyje leidžia jį saugiai pritvirtinti prie liemenėlės. Atvartas gali būti sulankstytas, kai jis nenaudojamas arba nešiojamas su Leyla liemenėlėmis.

  Audinys: 50% poliamidas, 21% elastanas, 18% poliesteris, 11% medvilnė

  Priežiūra: skalbti švelnia skalbimo programa ne aukštesnėje nei 40°C temperatūroje, su užsegtais kabliukais ir ąselėmis. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje. Nelyginkite. Nevalyti cheminiu valymu. 

  Primename, kad kokybiškos liemenėlės, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, juosmens korsetai, kiti panašūs gaminiai negali būti grąžinami. Daugiau informacijos - Grąžinimo taisyklėse.

  Platesnį asortimentą, dydžių pasirinkimą, spalvų gamą galite rasti fizinėse Ortopedijos centro parduotuvėse.