Prekių katalogas

MEDI shoulder action peties įtvaras

 • MEDI shoulder action peties įtvaras

  Kaina 129 
  Į krepšelį 
 • medi Shoulder action kaip dinaminis stabilizatorius

  Medi Shoulder action yra peties įtvaras su apibrėžtu judesių diapazono apribojimu. Protinga diržų sistema apsaugo nuo žalingų sąnarių judesių į šonus nuo kūno (pagrobimas) ir žalingo rankos posūkio į išorę (išorinis sukimasis), taip pat riboja, kiek ranka gali būti pakelta į priekį (anteversija), tuo pačiu užtikrinant, kad būtų galima atlikti kontroliuojamus judesius. Taigi, peties įtvaras veikia kaip dinaminis stabilizatorius, išlaikantis pusiausvyrą tarp stabilizavimo ir mobilizacijos.

  medi Shoulder action taip pat užtikrina aukštą dėvėjimo komforto lygį esant padidėjusiam aktyvumui ar fiziniam krūviui sportuojant. Jį paprasta užsidėti, taip pat galima nešioti po laisvais drabužiais.

  Medi Shoulder action įtvaras naudojama visoms indikacijoms, kurioms reikia sustiprinti ir stabilizuoti fiziologinius peties sąnario judesius. Taip yra, pavyzdžiui, esant lengvam ar vidutinio sunkumo peties sąnario nestabilumui. Įtvaras taip pat naudojamas stabilizavimui po ūminio ir daugybinio (įprasto) peties išnirimo (peties subluksacijos ar išnirimo), jei tai gydoma konservatyviai (be operacijos). Pečių įtvaras taip pat gali būti naudojamas antroje gydymo fazėje po operacijos dėl peties nestabilumo.

  medi Shoulder action garantuoja tinkamus pagrindinius judesius. Tuo pačiu metu individualiai reguliuojama diržų sistema apsaugo nuo pažeidžiamų judesių, nustatydama judėjimo apribojimą. Juostą tarp krūtinės ir rankos galima pasirinkti iš dviejų skirtingų ilgių. Trumpesnis variantas labiau riboja judėjimą. Be to, šį dinaminį stabilizavimą galima tiksliai reguliuoti dėl individualiai reguliuojamo diržų įtempimo. Plona kvėpuojanti medžiaga užtikrina malonias dėvėjimosi savybes. Taigi medi Shoulder action  taip pat puikiai tinka kaip peties įtvaras kasdienėje veikloje ir grįžtant prie sportinės veiklos.

  Prekės savybės

  • Leidžia pagrindinį mobilumą leistinoje judesių diapazone ir apsaugo nuo pažeidžiamų judesių
  • Plona ir kvėpuojanti medžiaga užtikrina gerą dėvėjimo komfortą net ir intensyviai sportuojant
  • Paprasta programa be papildomos pagalbos
  • Lengvas ortozės reguliavimas
  • Galimybė nešioti gaminį po plataus kirpimo drabužiais tiesiai ant odos

  Paskirtis:

  • medi Shoulder action – tai peties sąnario įtvaras su apibrėžtu judesių diapazono apribojimu.

  Indikacijos

  Visos indikacijos, kurioms reikia sustiprinti ir stabilizuoti fiziologinį peties sąnario judesį, pavyzdžiui:

  • Lengvas ar vidutinis peties sąnario nestabilumas
  • Konservatyvus gydymas po ūmaus ir įprastinio peties išnirimo ar subluksacijos
  • Reabilitacijos fazė po operatyvinės peties nestabilumo terapijos

  Kontraindikacijos

  Visi požymiai, kuriuos reikia nustatyti pagrobimo arba išorinio sukimosi metu

  DYDŽIAI

  NAUDOJIMAS