Prekių katalogas

PULSAAR ACTIVE kompresinės blauzdų movos

 • PULSAAR ACTIVE kompresinės blauzdų movos

  Kaina 49 
  Į krepšelį 
 • „PULSAAR ACTIVE“ kompresinės blauzdų movos

  „Infra Reflect " technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir (arba) bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

  Mažina diskomfortą: kompresija gali padėti stabilizuoti raumenis, užkirsti kelią traumoms, mažina vibraciją bei svyravimus.

  Gerina atsistatymą: germanio dalelės stimuliuoja kraujotaką ir gali padėti pagreitinti pažeistų raumenų ir sausgyslių gijimą.

  Pažangus pluoštas: anglies ir (arba) germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, kad sumažintų skausmą ir pagreitintų atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

  Gerina judėjimo laisvę: suspaudžia visas blauzdos sritis ir gali padėti sumažinti skausmą.

  Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.

  Audinio sudėtis: 44 % poliesteris (su germaniu), 30 % nailonas, 15 % poliesteris, 11 % elastanas (laikra).

  Medicinos priemonė I klasė.

  Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

  DYDŽIO NUSTATYMAS