Prekių katalogas

PULSAAR ACTIVE nugaros ir juosmens įtvaras

 • PULSAAR ACTIVE nugaros ir juosmens įtvaras

  Kaina 45 
  Į krepšelį 
 • „PULSAAR ACTIVE“ kraujotaką gerinanti juosmens ir strėnų mova su germaniu

  „Infra Reflect" technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir (arba) bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

  Numatyta paskirtis: šildo ir masažuoja juosmens ir strėnų sritį ir taip mažina skausmą ir skatina atsistatymą.

  Atsistatymas ir patogus nešiojimas: lengva, minkšta ir patogi dėvėti po drabužiais. Specialiai sukurta žmonėms, kenčiantiems nuo apatinės nugaros dalies skausmo, sustingimo ar jautrumo praradimo.

  Gerina judėjimo laisvę: dėl trimačio audimo technologijos mova yra lanksti, pralaidi orui ir nevaržo judesių fizinės veiklos metu.

  Pažangus pluoštas: anglies ir (arba) germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, todėl pagreitėja atsistatymas. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie gali pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

  Ypatingas dizainas: norint pagerinti juosmens raumenų funkcijas kasdienės veiklos metu ir sumažinti pasikartojančius nugaros skausmus, siūloma šią priemonę naudoti reguliariai. Ši mova suteikia optimalų prilaikymą sėdint biuro kėdėje, treniruojantis, sportuojant ir kt.

  Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.

  Audinio sudėtis: 54 % nailonas, 33 % poliesteris (su germaniu), 13 % elastanas

  Medicinos priemonė I klasė.

  Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.     

  DYDŽIO NUSTATYMAS